Kas ir parlejs likme? Populāri derību veidi

Tajā pašā atpūtas parleivē derētāji rada parleju derības, izmantojot tikai izvēli no vienreizējas atpūtas vai gadījuma. Ja izvēlaties vairākas likmes, jūsu Betslip parasti tiks parādīta izvēle, kas lielākajā daļā grāmatu ir parādīta displeja ekrāna labajā pusē. Jūs papildus varētu redzēt pat iespējas, kas saistītas. Ja esat pārliecināts, ka jūsu cērtes, tad to apvienošana var iegūt lielāku izmaksu.

Reģistrēties ar Oddschecker

  • Piemēram, vienā dienā jūs varat veikt izvēlēties trīs līmeņa likmes trim pilnīgi atšķirīgām NFL videospēlēm.
  • Tātad, ja jūs esat bijis USD 100 USD par šīm divām videospēlēm vienā parlejā, jūs laimēsit 260 USD.
  • Bet jābrīdina, pirms rezervēšanas jums vajadzētu pārbaudīt izmaksas par tām un redzēt, kā viņi pārbauda individuālās likmes, kas tiek parlamētas kopā.
  • Ja sports jūsu Parlay minējumā tiek atcelts vai atlikts, jūsu parlejs joprojām būs likumīgs.
  • Lai veiktu parleiju GGBet Lietuva likmi, jūs vienkārši izvēlaties divas vai papildu likmes, kuras vēlaties kolektīvi sajaukt, un pēc tam novietot tās vienā derību biļetē.

Tie ir parlieri ar vairākām kājām, par kurām jūs vienkārši lasāt, un ļaudis parasti iekasē desmitiem simtiem dolāru ar tikai dažu dolāru likmi. Bet profesionāli parleju bettores reti ievieto garu šāvienu parlejus – tā vietā viņi strādā, lai meklētu paramus ar zemākām izredzēm, ka, viņuprāt, ir pienācīgas iespējas iekasēt naudu. Gudrāks paņēmiens varētu būt katras līgas un likmes izvēle mazliet papildus, nedaudz, nekā iemest pāris dolārus uz Longshot Underdog komandām ar daudz augstākām izredzēm. Runājot par derībām, pavisam citām sporta grāmatām ir atšķirīgas izredzes uz visa veida likmēm. Tas visu laiku ir gudrs, lai iegādātos kārtu, un ir minimāli piesardzīgi rīkoties, liekot parplays. Lai gan tas varētu aizņemt vairākas papildu minūtes, visefektīvāko izredzes iegūšana var palielināt jūsu iespējamo izmaksu, tādējādi palielinot ienākumus ilgstošā termiņā.

Kādi tirgi ir tiesīgi uz paral+?

Kas ir parlejs likme

Parlay derības piedāvā jauku prieku, taču zemās veiksmīgas iespējas dēļ tas bieži nebūs nevienas veiksmīgas sporta aktivitāšu Bettors tehnikas sastāvdaļa. Parlay minējums ir vienkārši likme, kas ļauj bettoriem apvienot vairākas atlases vienā betslip. Padomājiet par to, cik daudz gadījumu jums ir jārēķinās ar nedaudz videospēļu un vienā nakts laikā ir kļuvis nepārspēts. Tāpēc mēs iesakām jauniem bettoriem neatturēt no progresīvu parleju veidošanas ar nereālām rentablu iespējām. Parlay derības varētu būt jautrs un, bez šaubām. Lai jūs varētu sākt darbu, zemāk uzskaitītas ir dažas noderīgas idejas un stratēģijas par parleju derībām sporta aktivitātēs.

Izredzes un izmaksa

Parlays ir populārs likmes veids visā NFL un koledžu futbola sezonās. Kā minēts, jūsu izredzes uzlabojas eksponenciāli attiecībā uz katru kāju, kas pievienota parlaižam. Tas nozīmē, ka atšķirība starp ceturto kāju iekļaušanu trīs kāju parleijā sniegs daudz labākas izredzes nekā trešās kājas pievienošana divām kājām. Ja 2 pret 2 vai 3 pret 3 prognožu kārtā ir šāds izaicinājums, kāpēc bettor izvēlas parlamēt?

Potenciālās izmaksas par Parlays ir lielākas nekā individuālām likmēm, jo ​​tās ir grūtāk uzvarēt. Jo vairāk likmju iekļautas, jo lielāka ir iespējamā izmaksa. Parlija likme ir konkrētu personu likmju sajaukums, kas apvieno vienu likmi. Labākais padoms, ko mēs varam dot ap Parlay derībām, ir būt reālistiskam, ja jūs tos būvējat. Var būt vilinoši un aizraujoši uzbūvēt deviņu komandu parleju, kurai ir tāda veida koeficienti un iespējamā izmaksa, kas varētu iegādāties nelielu salu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RADIO NEX FM